Aby zdánlivě nudné outfity nebyly nudné aneb jak je oživit pomocí jednoho doplňku

Krásný den moje milé dámy,

v dnešním článku se dozvíte pár tipů, jak oživíte i zdánlivé nudné outfity. 

Jak vykouzlit z obyčejného bílého trička a černých kalhot „šik oufit“. Takže nebudeme chodit kolem horké kaše a pusťme se do toho!

Pokud nás sledujete na instagramu, nedávno jsem o tom i natáčela video. Jedná se o šátek nejlépe ve čtvercovém tvaru. Co se týče vzorů i barev máte v dnešní době poměrně hodně na výběr a tento doplněk vás ani nebude stát majlant.

Já si koupila svůj šátek se vzory do 249 Kč v H&M. Ten, co je na fotce jsem dostala jako dárek od mé kamarádky, každopádně je ze ZARY, tak se můžete mrknout i na něj.

Říkáte si, jak vám šátek může váš outfit pozdvihnout na jinou úroveň?

Můj první tip, využijte ho jako pásek, složte do a prostrčte poutky na pásek. Do černých kalhot, ale i riflí bych určitě vybrala nějaký barevný a to právě z toho důvodu, aby jste outfit rozzářily.

Pokud budete šátek využívat jako pásek doporučuji tričko či košili zastrčit vždy dovnitř kalhot. Pokud dáte tričko přes „pásek“ ztratí to kýžený efekt.

Další tip, jak využít šátek je čelenka do vlasů. Pokud vám vadí rozpuštěné vlasy nebojte se vlasy stáhnout do drdolu. Opět tento poměrně výrazný prvek krásně rozzáří váš outfit.

Vázání nemá žádná pravidla, musíte samy vyzkoušet, co vám nejlépe sluší a zároveň sedí. Já mám nejraději svůj „halabala“ drdol a šátek. Ale i rozpuštění vlasy někdy v šátku nosím.

 

Další varianta je uvázat šátek kolem krku. Tento způsob doporučuji zejména ženám, které chodí do práce, kde po nich vyžadují přísný dresscode.

Nejenom, že tímto nic nepokazíte, ale naopak tím vaše oblečení opět povýšíte o stupínek výš. Takto uvázaný šátek můžete uvázat s uzlem dopředu nebo také do strany. Můžete nosit jak ke košili tak i k tílku.

Šátek můžete také uvázat kolem své kabelky jako ozdobu i to je varianta nebo kolem svého zápěstí místo náramku – jednoduché a efektivní.

Co se týče výběru šátku, nemusíte se nějak extra zaobírat jeho kvalitou, tady bych zvolila klidně i levnější variantu, není to věc, do které byste musela nutně investovat milióny, dokonce si myslím, že je to zbytečné.

Takže milé dámy, obchody jsou už otevřené, a pokud chcete svůj outfit vylepšit, nemáte ve skříni žádné barevné kousky, tak šátek je pro vás ideální variantou.

A nezapomeňte daleko důležitější je dbát na kvalitu právě trička či košile, které budete nosit daleko častěji a to samé platí i o kalhotách. Jedná se o věci, které budete nosit často, a proto je důležité jejich kvalitu nepodcenit.

A pokud si nevíte rady, jak mezi sebou jednotlivé oblečení kombinovat či jaké střihy by slušely zrovna vám a chtěly byste oblékání více porozumět, tak i pro vás tu máme malý tip v podobě eBooku, který vás naučí základní pravidla v oblékání. Druhy oblečení budou slušet zrovna vám, můžete se toto všechno rychle naučit.

Doufám, že jsme vám zas pár tipy inspirovaly a mějte krásný začátek týdne,

 

S láskou