Už vás nebaví každodenní postávání před přeplněnou skříní?

I přes to stále nevíte, co si vzít na sebe, aby jste se cítila dobře?

Chcete vědět, co vám sluší a jak oblékání přizpůsovit svému menstruačnímu cyklu?

 

I já jsem kdysi každé ráno stála před svými skříněmi narvanými k prasknutí a ještě k tomu s nulovým sebevědomím, že nejsem dost hezká, dost hubená a dost taková a maková …  

Jednou jsem si ale řekla DOST!

Zbavila jsem se všeho nepotřebného, postupně jsem se „nacítila“ sama na sebe a našla jsem svůj osobní styl. Dnes jsem oblečená během minuty a cítím se ve svém oblečení skvěle a vy můžete také!

Nevíte, jestli je eBook zrovna pro vás ?

Řešíte neustále některý z těchto problémů?

Mám plnou skříň a stejně nevím co si vzít na sebe a tak furt nakupuju nové a nové věci, ale stejně tam nic není.

Každý měsíc, když mám své dny, se cítím nafouknutá jak balón a na sobě nesnesu vůbec nic. Připadám si ošklivá, neforemná a nejradši bych se zahrabala 100 metrů pod zem a chodila nejlépe nahá.

Jak mám sakra tuhle novou košili zkombinovat s nečím dalším? Můžu to vzít k těmhle kalhotům?

Jakou mám teda postavu? Co vlastně můžu nosit, můžu si koupit tyhle úzké džíny?

Jak si mám efektivně vytřídit šatník, když na to nemám čas…

Čeho se mám teda zbavit a co by se mi mohlo hodit? Když já k tomuhle oblečení mám vztah a tohle budu nosit jednou až zhubnu…

Vůbec nevím, co mám nosit na jaro nebo podzim, je to takové divné období, buď je moc teplo nebo moc zima, jaké kousky si mám teda pořídit?

Udělej první krok pro sebe a své tělo!

Nauč se poslouchat, co ti tvé tělo říká!

Nepodléhej módním trendům, které se za pár měsíců změní! Najdi si svůj osobní styl a ciť se za každé situace skvěle!

Je v pořádku být někdy naštvaná a necítit se ve své kůži, ale výběr toho správného oblečení nám pomáhá, ač si třeba říkáte, že je to nesmysl, být sama sebou.

Zkus to a uvidíš!


Co když se vám eBook nebude líbit?
Co když zjistíte, že tyto informace vůbec nejsou to, co jste hledali?

Protože mi záleží na vaší spokojenosti, 14-ti denní garance vrácení peněz je samozřejmostí. Do 14 dnů od učiněné objednávky vám bez udání jakéhokoliv důvodu vrátím peníze zpět na účet, ze kterého jste eBook platili.

Ještě před rokem jsem zběsile nakupovala vše, co bylo „v akci“, a hned nejlépe v několika barvách, takže jsem ve výsledku utratila ještě více peněz, aniž bych nad tím nějak více přemýšlela.

Neposlouchala jsem své tělo, když jsem měla „své dny“, oblékání jsem tomu nikdy nepřizpůsobila a pak jsem se divila, jak hrozně se cítím.

I vy to můžete změnit ...

Když jsem ale objevila kouzlo ženské cykličnosti spolu se základy šatníku, co do něj patří a co naopak v mé skříni nemá co dělat, vše se změnilo.

Dnes už vím, do jakých kousků se vyplatí investovat a které kousky můžu s klidnou duší nechat v obchodě. 

Ulevilo se mému účtu a i mému manželovi. 🙂 Díky tomu, že jsem začala naslouchat svému tělu, cítím se ve svém oblečení v jakékoliv fázi měsíce skvěle a jsem „téměř vždy“ (známe se ženy :-)) spokojenou ženou.

Co se díky eBooku naučíte a dozvíte?

Naučíte se

... jak efektivně vytřídíte svůj šatník a zůstane v něm jen to důležité!

Dozvíte se

... jaké kousky patří do ZÁKLADŮ každého šatníku a proč je důležité, aby byly součástí toho vašeho!

Naučíte se

... jaké oblečení je vhodné zvolit pro vaši postavu.

Dozvíte se

... spousty praktických tipů, kde jednotlivé kusy oblečení seženete a do jakých kousků se vyplatí investovat.

Dozvíte se

... proč je důležité naučit se poslouchat své tělo a jak oblékání přizpůsobit naší ženské cykličnosti a jak může oblečení ovlivnit to, jak se cítíme.

Naučíte se

... jak oblečení jednoduše kombinovat, aby vám to vždy slušelo! Součástí kapitoly jsou i praktické a názorné ukázky.

Dozvíte se

... jaké oblečení a střihy si můžete pořídit vždy, aniž byste nad tím musela přemýšlet. KDE a ZA KOLIK takové věci pořídíte. A naopak zjistíte, které věci nenosit NIKDY!

Co dalšího s eBookem získáte?

Bonus č. 1. Všeobecně lichotící střihy

Které střihy patří mezi ty všeobecně lichotící? Jedná se o střihy nebo typy oblečení, které sluší všem. Nemusíte přemýšlet, jestli máte postavu typu jablka nebo hrušky, prostě si je pořiďte a neuděláte chybu!

Bonus č. 2 Oblékání podle typu postav

Každá jsme jiná a také každé z nás sluší trochu jiný typ oblečení. Dozvíte se, co na vaši postavu bude nejlépe sedět, jaké oblečení můžete kupovat a v čem budete vypadat dobře.

Bonus č. 3 Věci, které z šatníku vyhodíte už navždy!

Povíme si bez jakýchkoliv okolků, jakých věcí se prostě zbavíte a které ve vaší skříni už dlouho nemají co dělat!

Bonus č. 4 Nákupní seznam

Po přečtení eBooku budete jasně vědět, jaké kousky je potřeba do vašeho šatníku doplnit! Součástí koupě eBooku bude také přehledný seznam pro příští nákupy. Tento seznam vám ušetří čas i peněženku. 

Reference

"Pokud stále přemýšlíte o změně šatníku a nevíte, kde začít, tento ebook Vám může pomoci. Je v něm jednoduše a přitom prakticky ukázáno, co se k sobě hodí, jak kombinovat a hlavně, jaké důležité kousky by neměly chybět. Za mě i super tipy na značky oblečení a můžete si vybrat, zda sáhnete po levnějších, nebo dražších."
Lucka Regenermelová
"EBook Katky je nejen velmi profesionálně zpracovaný, je také nabitý informace od první do poslední stránky - pomohl mi uvědomit si, jak můžu pomocí pár kroků udělat svůj šatník ještě více komplexní. Určitě provedu revizi svého šatníku s eBookem v ruce."
Tereza Štefková
"eBook určitě splnil má očekávání, bylo to moc zajímavé a dozvěděla jsem se spoustu věcí, které na sebe zkusím aplikovat. Úplně super mi přišly příklady, jak by konkrétní tipy oblékání měly vypadat a naopak neměly vypadat v praxi. Skvělá část mi také přijde ohledně oblékání dle typu postav a určitě využiju tipy na třídění šatníku, protože to potřebuji jako sůl."
Zuzana Kubelková
právnička

"Móda není jenom oblečení, vnímám ji jako komplexní záležitost každé ženy, která díky svému oblečení navenek vyjadřuje jaká je a jak se zrovna cítí."

 

Móda a vše okolo ní mě bavila od malička. V průběhu mého dospívání a mých studií jsem se od tohoto oboru vzdálila. Zájem o něj jsem však nikdy neztratila, nakupování a oblékání jsem milovala tělem i duší vždy, jen mi v tom tak nějak chyběl systém. Před třemi lety jsem absolvovala kurz stylingu, který mě tak nějak částečně „nahodil zpět“. Bylo to ale období, kdy jsem se málo poslouchala a i přes tiché volání mého vnitřního JÁ jsem dále pokračovala v zajetých kolejí.

Teprve zdravotní problémy v minulém roce mě dovedly k mému současnému projektu a mé vášni, kterou je nejenom móda, ale také můj život, který chci žít ve zdraví a v souladu sama se sebou. Propojila jsem naši módní značku a oblékání spolu s ženskou podstatou a její cykličností. 

Oblečení vnímám jako obraz nás samotných a o to víc vnímám jako velmi důležité umět si uklidit a vytřídit svůj šatník, vědět co mi sluší, poslouchat své tělo a díky tomu získat zpět své sebevědomí a objevit svůj osobní styl, který s tím vším nakonec sám přijde.

A přesně k tomu vám bude sloužit tento eBook, aby jste věděly, jak se obléknout, a aby jste se cítila jednoduše skvěle!

Stále jste na vážkách?

Pro koho eBook je:

Pro koho eBook není:

Nechci, abyste kupovali "zajíce v pytli", proto se můžete podívat na obsah eBooku

Pokud máte zájem začít vaši cestu za lepším JÁ a chcete pracovat na vašem zevnějšku, který je zejména pro nás ženy neméně důležitý, tak NENÍ NA CO ČEKAT a pojďte se mnou do toho!

Pojďte oživit váš šatník a nezapomeňte, že bez změny změna nikdy nepřijde!

Už se na vás moc těším.

Na následující stránce pozorně vyplňte své údaje v objednávce a platbu uhraďte převodem na účet. Ebook obdržíte ihned poté, co ke mně dorazí vaše platba za eBook na účet.