Proč jsme se rozhodly psát blog?

Krásný den naše milé petite dámy, případně i pánové, dnešek je pro nás velmi významný a to z jednoho důvodu, dneska jsme spustily náš  web, jehož součástí je právě i blog. Na blog budeme pravidelně přispívat alespoň jeden článek za dva týdny vždy v pondělí, ať jste na ten začátek týdne více nadupané novými informacemi. Někdo si možná říká, proč vůbec píšeme blog, když prodáváme oblečení. Já vám na to milé dámy možná i pánové, ale troufám si říci, že naši čtenáři budou z velké většiny dámy, ale i pánové jsou na náš blog vítaní, jelikož zde budeme probírat i praktické tipy na dárky pro vaše polovičky, kterými nikdy nešlápnete vedle a další tipy, který se vám na spokojený vztah budou určitě hodit, ale to bude zas na další samostatný článek. V následujícím odstavci vám ráda odpovím na naše PROČ.

Tyto články pro vás píšeme, protože vám nechceme pouze prodávat oblečení, chceme, aby jste se v našich kalhotách cítily hlavně dobře a jednoduše žensky. Chceme, aby jste uměly jednotlivé naše i další kusy oblečení ve vašich skříní kombinovat a nemusely dlouze každé ráno u skříně přemýšlet, co si teda dneska vezmu na sebe? Budeme se zaměřovat ve většině případů na oblečení nadčasové. Oblečení, které nepodléhá módním trendům a bude se jednoduše nosit vždycky. Co si mám představit pod nadčasovým oblečením? Dám vám příklad je to třeba typicky trenčkot, tedy podzimní/jarní kabát s dvouřadými knoflíky, ten původní je od značky Burberry, jehož pořízení není úplně levná záležitost, takže doporučuji zvolit zlatou střední cestu a kvalitní trenčkot sehnat i u jiných značek (vidíte, teď jsem si krásně nahrála na příští téma našeho článku).

 

Kdo jsme a na co se můžete těšit?

Všechny produkty šije švadlenka a spoluzakladatelka Helča, všechny naše produkty pochází z České republiky. Časem budete mít možnost si vše zakoupit prostřednictvím e-shopu, veškeré informace vám ale vždy včas sdělíme a o všech novinkách vás budeme informovat, proto pokud chcete všechny novinky vědět co nejdříve, zanechejte nám svůj e-mail, a my vás budeme zásobovat novými informacemi a užitečnými radami pravidelně. Vzhledem k tomu, že jsme začínající firma, budeme také moc vděčné za vaše zpětné vazby, jak jste s našimi výrobky spokojené a co by jsme mohly případně vylepšit, všichni se stále učíme něco nového a my bychom byly rády, kdyby jste byly co nejvíce spokojené.

V tomto článku bych vám také ráda představila náš basic&petite tým, který tvoří má maličkost, která tento projekt vymyslela a naše švadlenka Helča, která mi pomohla celý nápad zrealizovat a převést do skutečné podoby, jelikož bez ní bych byla stále, tam kde jsem byla před rokem – s nápadem v mé hlavě. Helča je zároveň manželkou a maminkou dvou dětí, které ji někdy také dost zaměstnávají, zejména v této době domácí výuky, ale i tak všechno perfektně zvládá a s radostí pro vás šije všechny petite oblečky. Já, Kačka, jsem od září 2020 už také vdanou paní, zatím jsme ale s manželem sami a snažíme se tak pracovat sami na sobě a na svých snech. Obě s Helčou milujeme sport, já mám poslední dobou nejradši chůzi v kombinaci s jógou, a Helču zase baví například běžky či běh, ale největší společnou zálibou, která nás dala dohromady je móda.

Doufáme, že vás naše články budou inspirovat nejenom v módě, ale také i životním stylu, který je nám oběma blízký. Je dobré mít vždy na paměti, že člověk není jen schránka, ale živá bytost, a proto aby se cítil dobře, zdravě ve svém těle,  je důležitý nejenom jeho zevnějšek, ale i to co se děje uvnitř něj. 

„Máme zkušenosti, že pokud si žena dokáže udělat pořádek ve svém šatníku, ruku v ruce si udělá pořádek i v dalších aspektech jejího života a nastartuje si cestu za lepším já.“ 

Z toho důvodu chceme hlavně pomoci ženám menšího vzrůstu, jelikož víme, že je téměř vždy skutečně problém sehnat dobře sedící kalhoty bez jakékoliv úpravy. A proto jsme tady my, váš tým basic&petite, který vám tento problém alespoň usnadní.

Hned v dalším článku se dozvíte, proč móda není pouze oblečení, co všechno se o člověku z jeho zevnějšku vlastně můžete dozvědět. V souvislosti s módou vám ukážeme, jak se oblékat na různé akce, ale i jak se oblékat podle našich cyklů, jelikož my ženy jsme cyklické, a určitě každá z vás zná, že je období, kdy si ráda vyjde ven na podpatkách v upnutých šatech, ale také jsou dny, kdy byste nejraději strávila celý den v teplákách. Součástí naší značky budou i rady, jaké pohodlné a vyhovující oblečení se nám v jednotlivých částech měsíců osvědčilo a budeme rády, když naše tipy vyzkoušíte a dáte nám vědět, jak vám pomohly.

To je pro dnešek vše, mějte se krásně 

Váš tým basic&petite